O nas

Kilka słów o nas

KOBE

Poznajmy się bliżej!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która od ponad 12 lat zajmuje się szeroko pojętym BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY, TECHNIKĄ GRZEWCZĄ I CHŁODNICZĄ w pełnym zakresie oraz SERWISEM i PRZEGLĄDAMI INSTALACJI wszelakich W ramach techniki grzewczej zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem:
- systemów centralnego ogrzewania,
- systemów solarnych,
- pomp ciepła,
- instalacji fotowoltaicznych,
- klimatyzacji,
- instalacji elektrycznych
- oraz wykonujemy kompletne instalacje wodno – kanalizacyjne.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy fachowe doradztwo oraz bezpłatną wycenę. Mamy świadomość, że prawidłowy wybór odpowiedniego rodzaju instalacji do każdego budynku to decyzja o długofalowych skutkach, dlatego też oferujemy instalacje z najwyższej klasy komponentów i sprawdzonych technologii, które  gwarantują oszczędność. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz do firm instalacyjnych, chcących nawiązać współpracę.
Naszą dewizą jest hasło ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ - dlatego też ciągle się rozwijamy, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. W ramach oferowanych usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla naszych klientów oferujemy:
- fachowe doradztwo,
- niezbędną w firmie dokumentację BHP,
- niezbędną w firmie dokumentację przeciwpożarową IBP,
- szkolenia BHP: wstępne, okresowe,
- szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej,
- szkolenia z zakresu Ochrony Przeciwpożarowej,
- kompleksowa obsługa RODO,
- kursy UDT (pełen zakres: wózki widłowe, zwyżki, żurawie i inne),
- kursy specjalistyczne (pełen zakres: SEP, spawanie, rusztowania, piły
mechaniczne spalinowe, koparki i inne).
W swoim zespole posiadamy wykwalifikowanych specjalistów z zakresu BHP, P.Poż, Pierwszej Pomocy, Rodo, Inspektorów Budowlanych, Audytorów Energetycznych, Elektryków, Hydraulików, Kominiarzy, Gazowników dzięki czemu świadczymy pełen zakres usług w sposób profesjonalny i zgodny z przepisami prawa. Naszą pełną
ofertę znajdziecie Państwo na tej stronie w zakładkach.

Wiemy, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników, dlatego posiadamy sklep z artykułami BHP, P.Poż. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko odzież roboczą, ale także obuwie oraz wszelkie akcesoria i dodatki (rękawiczki, kaski, szelki, okulary ochronne) mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ

Nasza zasada brzmi „ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ”, dlatego też ciągle się rozwijamy i gromadzimy coraz większą grupę zadowolonych klientów